Кухонні рушники
Кухонні рушники оптом
Рушники для кухні виконують важливу функцію, допомагаючи нам підтримувати гігієну і чистоту на потрібному рівні. Вони застосовуються для витирання різних поверхонь, посуду після миття, а тому їх завдання просте - належним чином очищати. Кращим чином з цим завданням впораються виключно якісні вироби.
Дуже вигідно купувати рушники оптом , спеціально призначені для використання на кухні. Виробники пропонують господаркам вироби з кращих матеріалів, які не просто знадобляться в побуті при готуванні їжі, але і будуть незамінні кожен день.
Кухонні рушники: види, матеріали, призначення
Більшість кухонних рушників оптом і для роздрібної торгівлі виробляються з вафельної тканини (бавовняної або лляної) і махорки.
Вафельні абсолютно натуральні, а також мають незамінні властивості:
- гігроскопічні;
- дихаючі;
- витримують до 350 циклів прання;
- не вбирають запахи;
- не залишають ворсинок на поверхні;
- довго зберігають колір;
- легко і просто очищаються автоматично або вручну.
Завдяки ребристій поверхні у вигляді дрібних квадратиків вони швидко вбирають вологу. Такі рушники оптом коштують значно дешевше, вони ретельно прибирають навіть найдрібніше сміття, швидко висихають. Вафельні вироби можуть послужити не тільки для прибирання на кухні, витирання чистого посуду після миття, а також нетривалого зберігання деяких продуктів (свіжого хліба, фруктів) від пилу і несприятливого впливу.
Якщо вафельний рушник класичного білого кольору або будь-якого яскравого, його можна навіть подавати гостям замість серветки.
Найдешевше коштують махрові рушники оптом і вони дуже відрізняються від банних, призначених для рук або басейну. Вони зроблені з волокон середньої жорсткості, досить коротких. Такі підійдуть для легкого прибирання на кухні, будуть незамінні для рук і деяких видів приладдя, послужать як прихватка і так далі.
Зазвичай рушники оптом і для роздрібної торгівлі оформлені в білому кольорі або у всіляких яскравих однотонних відтінках. Вони можуть мати кольорові тематичні принти, а також невелику вишивку, цифрові візерунки і навіть фото природи або їжі.
Інші рушники: особливості, відмінності від кухонних
В Україні домашній текстиль (зокрема рушники) ділиться на кілька груп відповідно до призначення і застосування. Залежно від цього і визначається їх зовнішній вигляд, основні властивості.
Рушники для басейну - це унікальні вироби з особливого виду махорки з ворсом середньої довжини. Їх основне призначення - швидко і ефективно вбирати вологу. Зазвичай вони великого розміру, досить важкі і щільні. Слід зазначити, що для таких виробів слід купувати спеціальні чохли з силікону або інших матеріалів для зручного транспортування додому. Прати рушники для басейну бажано після кожного другого відвідування, а сушити вже після першого.
Рушники для спортзалу зазвичай виробляють з махорки з коротким ворсом. Їх найчастіше використовують для очищення спортивних снарядів від поту і будь-яких забруднень, а також витирання шкіри (шиї, обличчя, рук, торсу і так далі). Такі вироби повинні бути індивідуальними. Тільки так вони допоможуть підтримувати потрібний рівень гігієни і комфорту. Розмір таких рушників середній, а тому їх зручно використовувати і транспортувати як під час занять спортом, так і після. Річ для спортзалу необхідно прати після кожного використання!
На відміну від кухонних рушників, що продаються в магазині, представлені вище два типи мають більше схожості з банними, а тому ні в якому разі не можуть бути застосовані для кухні.
Купити рушники оптом набагато вигідніше, ніж в роздріб, особливо якщо потрібен комплект з декількох штук або планується використання виробів в якості серветок для гостей. Рушники та ковдри оптом слід вибирати уважно - вивчити сайт продавця, відгуки .
Правила догляду
Щоб економно придбані рушники оптом завжди були чистими і свіжими, необхідно правильно за ними доглядати:
- Виведення плям. Це дуже часта проблема, а тому перед пранням необхідно провести процедуру виведення плям. Для цього можна використовувати звичайні засоби для виведення плям, але з певними умовами. Якщо рушники світлого кольору, то можна застосовувати будь-які засоби без хлору, а ось для кольорових виробів склад краще розбавити в пропорції 2: 1. При необхідності процедуру можна робити кілька разів.
- Замочування. У деяких випадках замочування допомагає позбутися від різних плям і забруднень - соку буряка, цукрового сиропу, іншого. Для цього рушник потрібно помістити в тару з водою кімнатної температури і слабким мильним розчином на 5-10 хвилин. Потім ретельно прополоскати і відправити в пральну машину.
- Автоматичне прання. З огляду на те, що рушники оптом і в роздріб продаються, виробляються з натуральної бавовни і льону, їх краще прати в машинці при високій температурі - для білих підійде 90-95, а кольорових - 60 градусів. Бажано вибирати режим для певної тканини без попереднього замочування. Можна використовувати полоскання і віджимання.
- Нейтралізація запаху. Загальна проблема всіх кухонних рушників - це накопичення яскравих і неприємних запахів - риби, цибулі, часнику, смаженого масла, м'яса, іншого. Вони будуть переслідувати на кухні кожної хвилини, а позбутися такого букета ароматів буде складно, але цю проблему все-таки можна усунути. Після прання рушник необхідно прополоскати в холодній воді з оцтом - знадобиться 2 столові ложки кислоти на 3 літри рідини. Також допоможе сода, але її краще засипати в теплу воду. Рушники необхідно залишити в розчині на 5-15 хвилин, а потім ретельно прополоскати.
- Сушка. Кухонні рушники найкраще сушити в добре провітрюваному приміщенні, уникати попадання сонячних променів і контакту з навколишнім середовищем.
Зберігати чисті рушники для кухні необхідно окремо від іншого домашнього текстилю. Ця умова є важливою для збереження необхідного рівня гігієни.
Підписуйтесь на нашу viber спільноту та дізнавайтеся про новинки першими
Підписатися