Ваші дані були відправлені!

Будь-ласка, введіть кількість товару потрібного розміру

замовлення дзвінка
МІНІМАЛЬНА СУМА ЗАМОВЛЕННЯ складає 500 грн! ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НАЛОЖЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ - 1 000 ГРИВЕНЬ!

Бамбукові рушники:  характеристики та переваги

Бамбукові рушники:  характеристики та переваги

Рушники бамбукові з'явилися на українському ринку зовсім недавно, приблизно у 2005 році. З того часу вони стрімко завоювали широку популярність та навіть витіснили з лідируючої позиції класичні бавовняні рушнички. В чому полягає причина? Справа в тому, що натуральний бамбук нічим не поступається звичній бавовні за своїми якостями, проте має безліч більш дивовижних властивостей.

Бамбукові рушники виробництва Турція виправдовують усі очікування споживачів

У повсякденному житті люди щодня використовують тисячі різних предметів і рушник - не виняток. Без такого домашнього текстилю в побуті просто не обійтися. І якщо ви хочете, щоб він залишався ніжним, м'яким і красивим протягом довгого часу і при цьому був натуральним і максимально корисним для здоров'я, рекомендуємо звернути увагу на набір бамбукових рушників.

Рушники бамбукові володіють рядом корисних властивостей, що вигідно відрізняють їх від бавовняних та інших моделей:

  • Бамбукове волокно характеризується високим рівнем зносостійкості, тому текстильна продукція з цього матеріалу успішно витримує більше часті прання, і не втрачає при цьому початкового зовнішнього вигляду.
  • Бамбукові рушники Турція є гіпоалергенними і мають антибактеріальну дію. 75% бактерій, що потрапили на тканину з бамбукової пряжі, знищуються протягом доби. Ось чому це прекрасний варіант для людей, які схильні до алергічних реакцій.
  • Текстильні вироби із бамбуку вирізняються відмінною гігроскопічністю. Рушники бамбукові в декілька разів краще за бавовняні вбирають вологу.
  • Вирощується бамбук без застосування будь-яких хімічних засобів. А з огляду на те, що це дерево росте дуже швидко, можна сміливо стверджувати, що рушники бамбукові є найбільш доступним домашнім текстилем за ціною.

 

Крім усіх вищеперерахованих переваг, бамбукові рушники Турція володіють неймовірними тактильними властивостями. При першому ж дотику до них можна відчути їх шовковистість, м'якість та ніжність.

Рушники бамбукові: колосальний асортимент на сайті mahra.com.ua

Якщо ви бажаєте придбати набір бамбукових рушників оптом для себе або в якості подарунка для своїх рідних та друзів, то ви прийшли за правильною адресою. В інтернет-магазині Mahra представлене величезне різноманіття бамбукових рушників від кращих виробників Турції за доступною ціною.

Здійснити покупку у нас - легко та вигідно. Адже ми дотримуємось демократичної цінової політики, пропонуємо своїм покупцям кращі товари, в тому числі й турецькі рушники оптом, а також забезпечуємо високоякісне обслуговування клієнтів.