Ваші дані були відправлені!

Будь-ласка, введіть кількість товару потрібного розміру

замовлення дзвінка
МІНІМАЛЬНА СУМА ЗАМОВЛЕННЯ складає 500 грн! ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НАЛОЖЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ - 1 000 ГРИВЕНЬ!

Як правильно відіпрати банні рушники?

Як правильно відіпрати банні рушники?

У кожному будинку особливе місце займають м'які, ніжні і пухнасті махрові рушнички. Маленькі і великі, білі і різнокольорові, - вони є затишними атрибутами, які ми щодня використовуємо. З огляду на це, необхідно розуміти, що такі текстильні вироби потребують постійного догляду.

На жаль, неправильне прання банних рушників може призвести до передчасного зносу. Текстиль з часом може втратити не тільки свій привабливий вигляд, але і м'якість, яскравість. Щоб цього не сталося, потрібно знати деякі правила, за допомогою яких можна відіпрати банні рушники таким чином, щоб вони не втратили своїх якостей. Про це докладніше ви дізнаєтеся в нашій статті.

Чим відіпрати махровий рушник? Корисні поради

Вироби з махрового матеріалу володіють відмінною гігроскопічністю та приємними тактильними властивостями. Саме тому найчастіше банні рушники виготовляються з махорки. Але, щоб продовжити їх життя необхідно доглядати за ними належним чином.

  • Щоб відіпрати банні рушники не рекомендуємо використовувати сухий пральний порошок. Адже його крупиці не вимиваються з волокон тканини. Краще застосовувати рідкий миючий засіб.
  • Не можна користуватися відбілювачами, вони зроблять вироби дуже жорсткими і колючими, оскільки теж не вимиваються з тканини. Краще віддати перевагу спеціальним кондиціонерам.
  • Прання банних рушників повинне відбуватися при правильній температурі. Вивчіть цю інформацію на етикетці. Якщо її з якоїсь причини немає, то пам'ятайте, що максимальний температурний режим в машинці не повинен перевищувати 60 градусів.
  • Якщо є необхідність відіпрати банні рушники від якихось плям, то треба руками запрати брудні ділянки за допомогою звичайного господарського мила і лише після цього поміщати їх у барабан пральної машини. Ні в якому разі не можна кип'ятити махрові вироби!

Якщо ваші рушнички вже дуже старі і запрані, то ви можете повернути їм колишню привабливість і м'якість. Для цього перед пранням банних рушників додайте до порошку 40-50 грам кухонної солі.

Відіпрати банні рушники легко!

Ми щиро сподіваємося, що ви візьмете на озброєння перераховані вище рекомендації і більше не будете задаватися питанням: "Чим відіпрати махровий рушник?"

Але ви повинні розуміти, що домашній текстиль буде вам служити протягом довгого часу тільки в тому випадку, якщо ви будете регулярно його змінювати. Щоб у вашій шафі було достатньо рушничків, ми пропонуємо відвідати наш інтернет-магазин Махровий Світ і купити банні рушники оптом недорого.