Ваші дані були відправлені!

Будь-ласка, введіть кількість товару потрібного розміру

Найкращі ціни на нашому сайті! Вибирайте товари в потрібних категоріях. Найкращий опт.

Підписуйтесь на нашу Viber спільноту та дізнавайтеся про новинки першими.

Як часто міняти рушники?

Як часто міняти рушники?

Незамінною річчю для кожної господині є кухонний рушник. Він щодня використовується для витирання вимитого посуду, мокрих рук під час готування, а також часто в якості прихватки, коли потрібно взяти гарячу каструлю. Через таке використання не за призначенням відбувається швидкий знос кухонних рушників. Щоб запобігти передчасному зношуванню кухонного текстилю і продовжити його термін служби, найкраще мати в запасі достатню кількість рушничків і проводити своєчасну заміну кухонних рушників, відправляючи забруднені вироби в прання.

Але з якою періодичністю міняти рушники? Хтось проводить на кухні кожен день, а хтось готує раз на кілька днів. Але в будь-якому випадку, щоб уникнути зносу кухонних рушників треба замінювати їх новими як мінімум раз на тиждень.

Рушник для сушіння посуду та інших застосувань

Щоб не зіткнутися з швидким зносом кухонних рушників ми рекомендуємо поповнити шафку парою трійкою штук для різних призначень:

Якісні рушники

  • Вимитих фруктів, овочів і чистих рук.
  • Рушник для сушки посуду і її обтирання.
  • Брудних робіт, наприклад очищення робочої поверхні меблів.

Таким чином, маючи в своєму арсеналі різні за призначенням ганчірочки, ви виключите достроковий знос кухонних рушників.

Крім того, перед покупкою набору кухонних рушників необхідно звертати увагу на їх характеристики. По-перше, рушники для кухні повинні бути виготовлені з безпечного та гіпоалергенного матеріалу. По-друге, матерія, з якої вишиті рушники повинна мати відмінну гігроскопічність і міцність. З огляду на ці фактори, знос кухонних рушників відбудеться дуже не скоро.

Бездоганними властивостями володіє натуральна бавовна, льон, бамбук і мікрофібра. Такі тканини як не можна краще справляються зі своїми обов'язками. Крім того, вони не завдають шкоди довкіллю, є практичними і довговічними. А за допомогою сучасних методів обробки з їх волокон створюють не тільки вафельні кухонні рушники, а й більш м'які махрові текстильні вироби.

Забудьте про знос кухонних рушників

Постійна заміна кухонних рушників вимагає їх достатньої кількості. Але якщо у вас буде набагато більше якісних моделей рушників, то вам не доведеться ламати голову над тим, як уникнути їх зносу.

Тому, заходьте на офіційний сайт mahra.com.ua і вибирайте представлені в каталозі комплекти кухонного текстилю. Так ви зумієте відтягнути знос кухонних рушників.

viber